• Ocenení žiaci

• Šk. rok 2017/2018

• V stredu 27. júna 2018 sa uskutočnilo v Dome kultúry Lietavská Lúčka po prvý krát slávnostné oceňovanie aktívnych žiakov našej školy, ktorí sa v priebehu školského roka 2017/2018 zúčastňovali súťaží alebo reprezentovali školu v kultúrnych programoch. Ocenených bolo 157 žiakov z celkového počtu 205, čo si myslíme, že nie je málo.

Ocenenie žiaci získavali zo športových, hasičských, vedomostných súťaží ale aj za vystupovania v kultúrnych programoch.  Niektorí žiaci si odniesli tri alebo aj štyri ďakovné listy.

Ďakovné listy im odovzdala riaditeľka školy a starosta obce Ing. Marián Sliviak aj sladkú odmenu. V príhovore im za reprezentáciu obce Lietavská Lúčka poďakoval a zároveň poďakoval aj učiteľom, vedúcim krúžkov a trénerom, ktorí viedli žiakov k aktivite a úspechu. Rovnako poďakovanie za reprezentáciu školy  v závere vyslovila aj pani riaditeľka Mgr. Daniela Bitušiaková.

Súčasťou oceňovania bol aj krátky program, ktorý si pre svojich spolužiakov pripravili žiačky 4.  a 6. ročníka, za čo im patrí vďaka.

Ešte raz všetkým vyslovujeme veľké Ď A K U J E M!!!

Žiakom prajeme príjemné prázdniny a učiteľom príjemnú dovolenku na načerpanie nových síl do ďalšieho školského roka.